POLITIČKI MARKETING

Taekwondo klub NUR ostvario izvanredne rezultate na Međunarodnom turniru “Visoko Open”

Taekwondo klub NUR  u subotu je briljirao na Međunarodnom turniru „Visoko Open“, koji je održan u organizaciji Taekwondo kluba Crni labudovi. Turnir je okupio 240 takmičara iz 20 klubova iz dvije države, Crne Gore i Bosne i Hercegovine, a NUR je nastupio sa 14 svojih takmičara.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Klub se istakao u svim takmičarskim kategorijama, ostvarivši zapažene rezultate. U kategoriji borbe, takmičari su osvojili pet zlatnih, dvije srebrene i dvije bronzane medalje. U kategoriji forme, osvojena je jedna srebrena medalja, dok su u kategoriji kick osvojene tri zlatne i jedna srebrena medalja.

Pored medalja, NUR je osvojio i tri pehara: Ahmed Alajbegović je proglašen za najboljeg mlađeg kadeta turnira, kadetkinje su ekipno osvojile drugo mjesto, a klub NUR je u ukupnom plasmanu zauzeo treće mjesto.

Ekipa NUR-a bila je pod vodstvom trenera Adnana Haračića i Sedine Berbić, koji su svojim stručnim vodstvom doprinijeli velikim uspjesima kluba.