POLITIČKI MARKETING

Puna mreža golova: Manchester United protiv Southamptona stigao do druge pobjede u sezoni

Manchester United pobijedio je u gostima Southampton 0:3 u utakmici 4. kola Premier lige.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Golove su postigli Matthijs de Ligt, Marcus Rashford i Alejandro Garnacho. Southampton je igrao dosta dobro u prvom poluvremenu. Mogao je lako do vodstva u 32. minuti, kad je Cameron Archer promašio penal. Tačnije, obranio je njegov udarac golman Uniteda Andre Onana. Uskoro su gosti poveli golom Matthijsa de Ligta. Bruno Fernandes ubacio je iz kornera, a nizozemski stoper stigao naprijed i pogodio za 0:1.

Marcus Rashford pogodio je šest minuta kasnije. Izvukao se s krila na desnu nogu i kroz gužvu pronašao kut mreže Aarona Ramsdalea za 0:2. Garnacho je zabio duboko u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena za 0:3. Southampton je do kraja utakmice ostao i bez kapitana. Jack Stephens je dobio direktni crveni karton u 79. minuti, navodi Index sport.

Za momčad Erika ten Haga bila je ovo druga pobjeda u sezoni, a ubilježili su i dva poraza. Southampton je dosad izgubio sve utakmice u ovom prvenstvu, na predzadnjem je mjestu na ljestvici sa samo jednim postignutim golom.