Otvoreni Kup BiH: Kakanjski Nur osvojio 16 medalja i tri pehara

U subotu je održan Otvoreni Kup BiH, turnir u taekwondou na kojem je nastupilo više od 35 klubova iz pet država.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Taekwondo klub NUR iz Kaknja na ovom turniru osvojio je 16 medalja, od toga šest zlatnih, šest srebrenih i četiri bronzane medalje.

Zlatne medalje su osvojili: Đejna Puščul, Anida Mijoč, Merima Škulj, Zerina Alajbegović, Isra Zuban, Asja Manđuka.

Srebrene medalje su osvojili: Lamija Helja, Ajša Smolo, Jusuf Fejzić, Amar Odobašić, Ajla Škulj, Emelin Zahirović.

Bronzane medalje su osvojili: Arnela Škulj, Lejla Hadžić, Ajda Bajrić, Adele Čolak.

Osvojena su i tri pehara: kadetkinje su osvojile pehar za 3. mjesto ekipno, mlađe kadetkinje osvojile su pehar za 1. mjesto ekipno, u ukupnom plasmanu turnira taekwondo klub NUR zauzeo je treće mjesto.

Ekipu su predvodili treneri Adnan Haračić i Sedina Berbić.

U narednom periodu klub očekuje ljetni kamp na Ponijerima.