Taekwondo klub NUR ostvario odlične rezultate na dva takmičenja

Protekle subote u Zenici je održan Otvoreni Kup BiH, učešće je uzeo 39 iz cijele Bosne i Hercegovine.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Takmičari Taekwondo kluba NUR su ostvarili odličan rezultat osvojivši pet zlatnih, četiri srebrene i pet bronzanih medalja.

Zlatne medalje su osvojili: Adna Berbić, Ajša Smolo, Amina Šahinović, Arnela Škulj i Ðena Delić.

Srebrene medalje su osvojili: Ajdin Alimanović, Emelin Zahirović, Anida Mijoč I Ajla Škulj.

Bronzane medalje su osvojili: Fatih Hrustić, Ismet Seferović, Arduana Kumbara, Asja Mandžuka i Isra Zuban.

Klub je također nastupio i na turniru ZENICA OPEN 2024 gdje su osvojene su četiri medalje.

Zlatnu medalju osvojila je Amina Haračić.

Srebrene medalje su osvojili: Ajša Delibašić, Merjem Neimarlija i Dženan Delić.

Osvojena su i četiri pehara, u ukupnom plasmanu Kupa BiH NUR je zauzeo je treće ekipno mjesto, pehar za prvo mjesto su osvojile kadetkinje ekipno , pehar za drugo mjesto su osvojile juniorke ekipno, pehar za treće mjesto osvojile su mlađe kadetkinje ekipno.