Postani član

Zaslužujete ekskluzivan i kvalitetan sadržaj.

Rudarska mašinerija nastavlja svoj pohod: Kakanjci u Crnoj Gori osvojili četiri medalje

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Članovi Fight Academy Rudar iz Kaknja u sklopu Federalnog taekwondo saveza ovog vikenda nastupili su na Međunarodnom turniru u Crnoj Gori.

„Ulcinj Trophy 2021“ okupio je više od 500 takmičara iz 44 kluba iz pet zemalja (Crna Gora, BiH, Hrvatska, Albanija i Kosovo) a Kakanjci su zabilježili odlične rezultate i četiri osvojene medalje.

Najsjajniju medalju osvojio je Muhamed Čaluk u klasi juniora -55 kg sa dvije pobjede i Eldar Kubat u klasi mlađih kadeta -36 kg sa dvije pobjede.

Bronzane medalje osvojili su:  Mehmed Čaluk u klasi juniora -59 kg sa dvije pobjede koji je u polufinalu nesretno poražen, Sandro Plavšić u klasi mlađih kadeta +51 kg.

• Rudarska mašinerija nastavlja svoj pohod ka zacrtanim ciljevima. Čestitam svima i želim puno uspjeha u daljem radu. Bravo, saopćeno je iz kluba.