Postani član

Zaslužujete ekskluzivan i kvalitetan sadržaj.

Posao: Unapređivač prodaje – BILI BRIG d.o.o.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

BILI BRIG d.o.o.
G. Šuška 9
88340 Grude
Bosna i Hercegovina

Raspisuje natječaj za radno mjesto:

UNAPREĐIVAČ PRODAJE – jedan izvršitelj (m/ž), poslovna jedinica Sarajevo.

Regija: Zenica / Kakanj

Opis posla:

  • obilazak prodajnih mjesta prema dogovorenim hodogramima
  • kontrola izloženih i uskladištenih proizvoda unutar prodajnog mjesta
  • izlaganje robe na police, označavanje cijena, održavanje optimalne količine zaliha i
  • praćenje rokova
  • sugeriranje i izrada narudžbi
  • implementacija marketing aktivnosti na prodajnim mjestima: označavanje akcija, trajno
  • niskih cijena, nagradnih igara …
  • pisanje izvještaja

Uvjeti:

  • SSS
  • važeća vozačka dozvola B kategorije
  • komunikativnost i energičnost
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Za navedenu poziciju nudimo;
  • Stimulativna mjesečna primanja.
  • Mogućnost kontinuiranog osobnog i profesionalnog usavršavanja i napredovanja,
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u timu motiviranih i stručnih suradnika.

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima pošaljite Vaš CV na:E-mail: sarajevo@bilibrig.com , bilibrig@bilibrig.com

Rok za prijavu: 14 dana od dana objave oglasa
Natječaj ostaje otvoren do: 06.01.2021. godine.
Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni.
Lokacija: Zenica – Kakanj
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 22.12.2021.
Trajanje oglasa: 15 dana (ističe 06.01.2022.)

- Marketing -