Postani član

Zaslužujete ekskluzivan i kvalitetan sadržaj.

Posao: BLAGAJNIK – LC Waikiki Retail Company

Tekst se nastavlja ispod oglasa

LC Waikiki Retail Company je vodeća modna retail kompanija sa prometom od 3 millijarde $. LC Waikiki putovanje započelo je u Francuskoj 1988. godine, a nastavilo se u 1997. kao  brend u Turksoj pod imenom LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Danas LC Waikiki posluje u preko 1160 trgovina u 52 zemlje, s poslovnom filozofijom “Svi  zaslužuju da se dobro obuku” omogućava ljudi da uživaju u dostupnoj modi kroz kvalitetne proizvode po pristupačnoj cijeni.

U corporativnom uredu LC Waikikija radi oko 3000 zaposlenih, sa više od 53.000 zaposlenih u Turskoj i inostranstvu.

LC Waikiki ima za cilj da postane jedna od 3 vodeće kompanije u tekstilnoj, maloprodajnoj industriji u Evropi do 2023. godine!

U LC Waikikiju naše vrijednosti su: suočavanje sa izazovima, usmjerenost prema kupcima, stručnost u polju djelovanja, zajedničko postizanje uspjeha i posjedovanje vrlina.

Dakle, ako ste spremni za dinamičnost i želite rasti uz izazove, dođite i pridružite nam se!

Naše uspjehe krunišemo nagradama!

  • Zauzeli smo 1.mjesto kao “najpoželjnija maloprodajna kompanija za rad za mlade” prema Youthall Youth Awards 2021.
  •     Prva smo “Najveća Retail kompanija prema Square Meter Abroad-u”
  •     Zauzeli smo 1. mjesto kao Women Employee Friendly & Women Manager Friendly kompanija u Capital Women Friendly Companies istraživanju za 2020. godinu
  •     Dobili smo nagradu The Most Reputable Brand of the Year – Turska nagrada prema The One Awards u 2020. godini.

Trenutno tražimo nove kolege koji bi se pridružili velikoj LC Waikiki porodici.

Da li ste Vi talent koji tražimo!

NAZIV RADNOG MJESTA: Blagajnik

Lokacije: Banja Luka, Prnjavor, Kakanj, Tuzla

Opis posla:

  • Odgovoran za blagajnu u radnji
  • Čuvanje svih potrebnih dokumenata tokom dana i na kraju dana
  • Organizovanje i održavanje čistoće blagajne
  • Pružanje izvrsne usluge i zadovoljstva kupcima
  • Doprinos podizanju imidža branda

Potrebne kvalfikacije:

  • minimalno srednja stručna sprema

Profesionalna stručnost:

  • Godinu dana iskustva na sličnim radnim mjestima

Određene kompetencije:

  • timski rad,
  • osjećaj za dobru organizaciju,
  • sposobnost za rad u multikulturalnoj i multinacionalnoj kompaniji.

U LC Waikikiji kompaniji pažljivo pregledamo svaku pristiglu prijavu u skladu s LC-a Waikiki preduslovima. Ako se vaša prijava smatra prikladnom, kontatirat ćemo Vas putem to e-mail ili telefona.

Vašu prijavu možete izvršiti putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS“.

U prijavi je potrebno navesti radno mjesto za koje se prijavljujete.

Lokacija: Tuzla, Banja Luka, Kakanj , Prnjavor

Broj izvršilaca: 4

Datum objave: 03.06.2022.

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 03.07.2022.)

- Marketing -