Postani član

Zaslužujete ekskluzivan i kvalitetan sadržaj.

Nestvarna fudbalska noć na Camp Nou, Barcelona pred ispadanjem iz Lige prvaka!

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Barcelona i Inter remizirali su (3:3) u nevjerovatnom meču na Camp Nou, ali Barcelona je pred eliminacijom iz Lige prvaka.

Barcelona je dominirala posjedom lopte u prvom poluvremenu. Pritiskali su Katalonci, ali najveću šansu imao je Inter preko Edina Džeke koji je pogodio prečku, dok je Dumfries upropastio odličnu kontru lošim udarcem.

Bolju igru na terenu Barca kruniše u 40. minuti meča. Ousmane Dembele koristi dodavanje Sergija Roberta i postiže pogodak za 1:0.

Ovim rezultatom se odlazi na odmor, a u nastavku Inter igra zaista odličan fudbal i koristi gotovo sve šanse koje su im se ukazale.

Do izjednačenja Nerazzurri stižu u 50. minuti. Pique spava u odbrani, Barella to koristi i postiže pogodak za 1:1.

Inter do velikog preokreta stiže u 63. minuti. Ovog puta Eric Garcia ispada amaterski, a Lautaro Martinez pogađa za 2:1.

Barcelona očekivano potom kreće po izjednačenje koje bi ih ostavilo u životu i do njega dolaze u 82. minuti kada Lewandowski zabija za 2:2.

Novi šok stiže u 89. minuti. Robin Gosens zabija za 3:2 i ostavlja u šoku 90.000 ljudi na Camp Nou te milione širom svijeta.

Barcelona ipak stiže do boda u 92. minuti. Lewandowski zabija za 3:3 i ostavlja Barci nadu za prolaz dalje, ali Katalonci su u teškoj poziciji.

Bayern je kao gost slavio u Plzenu protiv Viktorije s 4:2.

Gosti su pitanje pobjednika riješili u prvom dijelu nakon kojeg su imali prednost od 4:0. Dva puta je pogađao Goretzka, a po jednom Mane i Muller.

Plzen u nastavku smanjuje razliku. Pogađali su Vlkanova i Kliment za konačnih 2:4.