Postani član

Zaslužujete ekskluzivan i kvalitetan sadržaj.

Kakanjski taekwondo klub NUR zauzeo petu poziciju na nivou BiH

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Održano je Državno prvenstvo za kadete i juniore u taekwondou, okupivši preko 320 takmičara iz 40 klubova širom zemlje. Među tim klubovima istakao se kakanjski klub NUR, koji je učestvovao sa svojih 18 takmičara.

Rezultati takmičenja su impresivni: NUR je osvojio jednu zlatnu, četiri srebrene i pet bronzanih medalja. Ovi sjajni rezultati ponosno ističu talenat i upornost članova NUR-a.

Đena Delić je zasluženo ponijela titulu državne prvakinje, dok su Anida Mijoč, Adna Berbić, Ema Mulahasanović i Arnela Škulj zauzele pozicije državnih viceprvakinja.

Takmičari koji su osvojili treće mjesto su Danin Kobilica, Emelin Zahirović, Vedad Sikira, Lejla Hadžić i Zerina Alajbegović.

Najimpresivniji je ukupni plasman kadetkinja kluba NUR, koji su se krunisale kao državne prvakinje. Ovim rezultatima, NUR se ponosno pozicionirao kao peti najbolji klub u državi.

Ovaj uspjeh je plod talenta i napornog rada svih članova kluba, njihovih trenera i podrške lokalne zajednice.

NUR je još jednom pokazao svoju sposobnost da se takmiči na najvišem nivou i da predstavlja Kakanj s ponosom.