Odbojkaši Kaknja ubjedljivi na startu sezone: Trijumf u Banjoj Luci rezultatom 3:0

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Odbojkaši ‘Kakanj 78’ otvorili su novu sezonu na impresivan način, sigurnom pobjedom na gostovanju u Banjoj Luci protiv ekipe Borca.

Rezultatom 3:0 (po setovima 25:18, 25:14, 25:16), Kakanjci su pokazali da su ozbiljno ušli u sezonu i da ambicije kluba ni ove godine nisu male.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Od samog početka susreta ekipa trenera Danila Ružića nametnula je svoj ritam. Stabilan prijem, precizan servis i čvrsta odbrana omogućili su da Kakanj drži konce igre u svojim rukama. Iako je Borac u nekoliko navrata pokušavao uhvatiti priključak, gosti su mirnom i organizovanom igrom uspješno odbijali sve napade domaćih.

Kakanj je posebno dominirao u drugom setu, a dobra energija i timska igra nisu izostali ni u završnici meča. Treći set bio je najneizvjesniji, ali iskustvo i smirenost Kakanjaca presudili su i donijeli im maksimalnih 3:0.

Iz kluba su nakon utakmice poručili:

Čestitke domaćinu na prikazanoj igri i gostoprimstvu! Već u srijedu nas očekuje novi izazov.”

Tekst se nastavlja ispod oglasaKamere - Uživo

Za Kakanjce nema mnogo odmora, već u srijedu ih očekuje novi izazov.

U okviru četvrtfinala Kupa Federacije dočekuju prošlogodišnjeg osvajača Kupa BiH, što će ujedno biti i prva ovosezonska utakmica na domaćem terenu.

Očekuje se dobra posjećenost i snažna podrška s tribina, jer Kakanj ima priliku da pred svojom publikom potvrdi odličnu formu s početka sezone.

(Kakanj-X)

Tekst se nastavlja ispod oglasa

NAJNOVIJE