POLITIČKI MARKETING

KBK Fight Rudar Kakanj u Banovićima: Pet takmičara osvojilo zlatne medalje

Na Međunarodnom memorijalnom Muay Thai kupu “Mujarić Hajrudin”, organiziranom od strane Kluba tajlandskog boksa “FOX” iz Banovića, sportisti iz Bosne i Hercegovine i regije imali su priliku da pokažu svoje vještine i borbene sposobnosti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ovaj prestižni turnir okupio je borce iz različitih zemalja, pružajući im platformu za iskazivanje svojih kvaliteta.

Na turniru je kakanjski klub KBK Fight Rudar bio posebno istaknut sa svojih sedam takmičara koji su ostvarili zapažene rezultate. Od njih, pet takmičara osvojilo je zlatne medalje, dok su tri osvojila srebrene medalje.

Edin Trako je briljirao u kategoriji kadeta do 57 kg, osvojivši prvo mjesto pobjedom u finalu nokautom u prvoj rundi. Ovaj mladi borac pokazao je izuzetnu vještinu i odlučnost, postavši jedan od glavnih junaka turnira.

Ivan Brkić se istakao kao svestran borac, osvojivši prvo mjesto u kategoriji kadeti -63 kg i drugo mjesto u kategoriji kadeti -67 kg. Njegove uspješne izvedbe potvrđuju njegovu svestranost i borbenost.

U apsolutnoj kategoriji do +71 kg, Adem Karamović je osvojio drugo mjesto. U finalu se suočio sa starijim protivnikom težim 110 kilograma, što dodatno naglašava njegovu hrabrost i sportski duh.

Tarik Čelebić, koji je nastupao u juniorskoj kategoriji, ali se borio u kategoriji seniora do 86 kg, osvojio je prvo mjesto. Tarik je u finalu pobijedio nokautom u trećoj rundi, što je bio spektakularan završetak za njegovu borbu.

Harisa Smolo, u kategoriji kadeti do -68 kg, osvojila je prvo mjesto, pobijedivši u finalu nokautom u drugoj rundi i tako je postala pobjednica kupa.

Davud Begunić je osvojio drugo mjesto u juniorskoj kategoriji do -80 kg. Njegova izvedba na turniru pokazuje da se priprema za velike uspjehe u budućnosti.

Malik Karamović je osvojio prvo mjesto, čime je još jednom pokazao vrhunski nivo borbenih sposobnosti i posvećenosti Muay Thai sportu.