Danas je u sportskoj dvorani Bilimišće u Zenici održan je Međunarodni karate turnir WKF “Zenica Karate Master 2017”.
Na navedenom takmičenju kakanjski karate klub “Sakib Bitić” postigao je zavidan uspjeh sa osvojenih sedam medalja.
Osvojili su tri zlatne, dvije srebrene i dvije bronzane medalje.
Bronzane medalje osvojili su: Helja Eldin u kategoriji juniora i Stojčić Matej u apsolutnoj kategoriji.

Srebrne medalje osvojio je Stojčić Ilija u kategoriji dječaci 10/11 godina i u apsolutnoj kategoriji.
Zlatne medalje osvojili su: Husagić Ilmihana  u  kategoriji 12-13 godina, Stojčić Matej u kategoriji dječaci 9 godina i Musić Tarik u kategoriji dječaci 8 godina.

Na turniru su učestvovali takmičari iz BiH , Srbije i Hrvatske. Učešće na turniru je uzelo 17 klubova sa preko 200 takmičara.