10.1 C
Kakanj, BA
Srijeda, Septembar 20, 2017

Tema: kultura

Počinje osmi ciklus Škole glume u JU KSC Kakanj

Obavještavamo sve zainteresovane da će novi, osmi ciklus, Škole glume početi u subotu 21.01.2017. godine sa početkom u 10:00 sati upisom polaznika u maloj sali...

“Pjevanje je moj život” -Šaban Škulj pobjednik takmičenja “Talent show 2016.”

Večeras je u Domu kulture u Kaknju održano takmičenje pod nazivom “Talent show 2016.” gdje je  svoje talente publici pokazalo ukupno deset učesnika. Večeras su...

Hit komedija “Mora od odmora” u kino-sali Doma kulture

Zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da će u petak 2. oktobra 2015. godine gostovati predstava “Mora od odmora” u kino-sali Doma kulture sa početkom od 19:30 sati. “Mora od odmora”...

Najava: Koncert „Drugačiji od drugih“

U subotu, 25. jula 2015. godine, u parku Doma kulture u Kaknju, sa početkom u 20:00 sati, održat će se koncert pod nazivom „Drugačiji...

Hit komedija „Ljubavni žulj“ 1. aprila u Kaknju

Hit komedija „Ljubavni žulj“ osvaja publiku širom BiH i regije, nakon premijere u Sarajevu, ovu komediju imali su priliku vidjeti u Gračanici, Mostaru, Maglaju...

Grad u kojem kultura živi: Kakanj je hit

Kakanj, grad u srednjoj Bosni, poznat svima uglavnom po onim velikim dimnjacima pored kojih prođu putnici za Zenicu i sjever zemlje. Dimnjaci su vlasništvo...

Šta je to što je najteže biti danas?

Motivisana sam da napišem ovu priču zahvaljujući jednoj "gospođi u usponu" koja me nedavno pitala: "Šta ćeš biti kada završiš fakultet?" Pa zar je...

POPULARNO

Block title

Kakanj
light rain
9.5 ° C
10 °
9 °
93%
1kmh
75%
čet
8 °