Rudar upisao četvrtu ovosezonsku pobjedu savladavši bihaćko Jedinstvo

Fudbaleri tima iz Kaknja na domaćem terenu su upisali četvrtu ovosezonsku pobjedu savladavši bihaćko Jedinstvo rezultatom 3:1.

Prvi gol na utakmici viđen je u 24. minuti susreta, kada se Džafić najbolje snašao u šesnaestercu gostiju i potom matirao Abdihodžića za vodstvo od 1:0. Samo četiri minute prednost je povisio Topalović, da bi u 68. minuti Bišćani s bijele tačke pogodili za 2:1.

Rudar je u nastavku utakmice djelovao znatno opasnije, a to dolazi na naplatu u samom finišu.

Ovaj put mrežu Jedinstva ja zatresao Neimarlija i postavio ujedno konačan rezultat. (Izvor: Sportsport.ba)

Rudar – Jedinstvo 3:1
Rudar: Hadžić, Čaluk, Durmić, Prkić, Ćehajić, Džafić, Džafić, Gafurović, Goralija, Topalović, Đudo, Čizmić.
Jedinstvo: Abdihodžić, Kovačević, Šehić, Sinanović, Dizdarić, Mujagić, Milenković, Hodžić, Delić, Marković, Ivković.