Poraz Mladosti u Mostaru

Zrinjski je danas na svom stadionu porazio Mladost iz Doboja kod Kaknja rezultatom 4:0. U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a za vodstvo je pogodio Nikolić u 51. minuti. Mirnu završnicu golom u 69. osigurao je Todorović. Upravo je on pogodio za 3:0, a visoku pobjedu je ovjerio Filipović na samom kraju utakmice. Mostarci su trijumfom u 14. kolu Premijer lige BiH pruzeli prvo mjesto na ligaškoj tabeli, na kojem će se zadržati ukoliko Sloboda sutra ne pobijedi Sarajevo na ‘’Koševu’’

Strijelci: 1:0 – Nikolić (51.); 2:0 – Todorović (69.); 3:0 – Todorović (85.); 4:0 – Filipović (92.)

HŠK ZRINJSKI: Karačić, Blaić, Graovac, Laštro, Stojkić, Žeravica (od 87. Vranjić), Radulović, Mešanović (od 77. Šćepanović), Nikolić, Todorović, Zakarić (od 73. Filipović)

FK MLADOST: Hadžić, Gačan, Kobilica (od 54. Delić), Dilaver, Šišić, Hasić, Rizvanović, Kovač, Husić, Karahmet, Isaković (od 56. Ćurić)