26.7 C
Kakanj
Petak, 18 Juna, 2021

Pod vodstvom Karamovića: Akademija Fight Rudar osvojila sedam medalja na Grand Prix BiH

Na 13. Međunarodnom kickboxing kupu “Grand Prix BiH” za pionire, kadete, juniore i seniore, koji je organizirala Kickboxing akademija Ilidža, učestvovalo je 436 takmičara iz 59 klubova iz pet zemalja.

Za najboljeg seniora proglašen je Maid Murić iz Tom Cat iz Tuzle, najbolja seniorka je Miljana Šarić iz KBK Batajnica (Srbija). Najuspješniji klub u ringu bila je Kickboxing akademija Ilidža, a na tatamiju klub ZINO iz Bihaća.

Na ovom turniru učešće je uzela i Akademija Fight Rudar sa svojih sedam takmičara.

Kakanjski borci ostvarili su odlične rezultate.

Medalje su osvojili: Rijad Sarajlić 1. mjesto, Adem Karamović 2. mjesto, Ajdin Karamuja 2. mjesto, Eman Pipo 3. mjesto, Emin Pipo 3. mjesto, Mirza Čelebić 3. mjesto i MuhamedSmolo 3. mjesto.

Ekipu je predvodio trener Birnas Karamović.

• Nastavljamo dalje trenirati, truditi se za nove uspjehe. Hvala svima na podršci. Vidimo se na sljedećim manifestacijama i turnirima za našu akademiju- saopćeno je iz Akademije.
Pratite Kakanj-X.com putem aplikacije za Android i društvenih mreža FacebookTwitter i Instagram