OK Kakanj bolji od Domaljevca u majstorici

Nakon jučerašnje pobjede u uzvratnoj utakmici protiv ekipe Domaljevca, odbojkaši Kaknja su upisali  pobjedu u majstorici te tako obezbjedili igranje polufinala play offa Premijer lige BiH.

Odbojkaši Domaljevca su pružili zaista dobar prvi set i poveli sa 0:1 u setovima,te nagovijestili da će biti dobra utakmica. Međutim izabranici Aganovića su zatim krenuli mnogo jače u drugom setu i u istom ritmu nastavili do kraja utakmice. Krajnji rezultat majstorice koja se večeras odigrala je 3:1 za Kakanj. Na polovini četvtog seta trener ekipe Domaljevca zaradio je drugi žuti karton nakon prigovora na sudijsku odluku.

Moramo istaći podatak, a to je da relativno mali broj gledalaca pristvuje utakmicama OK Kakanj, ekipe koja ima veoma bogatu historiju i koja je sa toliko uspjeha pružala odlične partije protiv i najboljih klubova u Evropi, zaista zaslužuje bolju posjećenost utakmica.