NEMILE SCENE U MOSTARSKOM DERBIJU Nekoliko navijača Veleža utrčalo u teren

Zrinjski je sa 0:2 nadigrao Velež u revanš susretu četvrtfinala Kupa BiH i plasirao se u polufinale.

U 90. minuti Stevo Nikolić je postigao drugi pogodak za Plemiće, nakon čega je nekoliko navijača Veleža utrčalo u teren i nakon čega je sudija Dragan Skakić odlučio da povuče igrače u svlačionicu, a posljednja dva minuta su odigrana bez publike koja je već napustila tribine.

Podsjetimo, u sudijskoj nadoknadi prvog dijela Pero Stojkić je šutirao, a golman Veleža katastrofalno reagovao i Plemići su došli u prednost.

Tri minute u nastavku bile su dovoljne domaćima da ponovo zaprijete, ali je šut Hebibovića iz izgledne pozicije zaustavio Dujković.

Do kraja utakmice domaći nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti reprezentativnom golmanu Dujkoviću dok je Zrinjski preko Steve Nikolića u 92. minuti postigao i drugi pogodak, te ovjerio plasman u polufinale Kupa BiH.