Mladost preokretom do pobjede

U okviru XVI kola BHTelecom Premijer lige u Kaknju su igrali Mladost DK i Rudar iz Prijedora.
Za Mladost DK su nastupili : Hadžić, Bošković, Kobilica, Dilaver, Šišić, Musić, Rizvanović, Delić, Kovač, Čović i Karahmet, dok su za goste iz Prijedora nastupili: Kozić, Šodić, Burazor, Radoja, Pekija, Milutinović, Čulum, Jovičić, Pejić, Kunić i Gavranović.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i zaprijetili na početku same utakmice ali je golman domacih Hadžić odlično intervenisao.

Dvije minute poslije toga, gosti izvode korner poslije kojeg se u šenasestercu najbolje snalazi Radoja i glavom šalje loptu u gol. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Husić odlično asistira Kovaču koji pogađa za izjednačenje, što je bio i rezultat prvog poluvremena. U drugoj minuti nastavka Kobilica je pogodio za 2:1, sto je bio i krajnji rezulat ove utakmice.2

Utakmicu je pratilo oko 300 navijača po kišovitom i dosta hladnom vremenu.