Mladost osvojila bod u Vitezu

Drugo kolo BHTelecom Premijer lige donijelo je okršaj Viteza i Mladosti u Vitezu, gdje su obe ekipe bile pod imperativom pobjede. Po dosta sparnom vremenu Mladost je bolje otvorila susret te imala na samom početku dvije izgledne situacije za postizanje pogotka. Vitez je uzvratio istom mjerom ali je golman Hadžić bio izvanredan.

Drugo poluvrijeme bolje je otvorila ekipa Viteza, napravili su par izglednih prilika, ali promjene rezultata nije bilo. Nakon napada Mladosti i velike greške golmana Tirića najbolje se snašao Rizvanović koji pogađa za vodstvo Mladosti i ekploziju oduševljenja među navijačima Mladosti.

Par minuta poslije vodstva Mladosti, nakon slobodnog udarca za Vitez pogađa Varupa, te donosi izjednačenje rezultata, što je bio konačan rezultat 1:1.