Mladost fantastičnim preokretom bolja od Širokog Brijega

U okviru sedmog kola BHTelecom Premijer lige BiH, Mladost je dočekala ekipu Širokog Brijega. U jednoj izuzetno dobroj utakmici, pogotovo u drugom poluvremenu uspjela fenomenalnim preokretom savladati Široki Brijeg.

Prvo poluvrijeme nije donijelo mnogo uzbuđenja, ali zato drugo jeste. Mladost je izuzetno agresivno krenula ka golu Širokog, Isaković je pogodoio stativu, ali su gosti uspjeli otkloniti opasnost ispred svog gola. U 73. minuti gosti dolaze do prednosti kada se Wagner najbolje snalazi u kaznenom prostoru Mladosti i pogađa za 0:1.

Dvije minute poslije pogotka Wagnera, Husić pogađa za izjendačenje. U 85. minuti Brkić je bio siguran izvođač kaznenog udarca, da bi već u narednom napadu Husić povećao na 3:1 što je i konačan rezultat današnje utakmice.

Mladost se trenutno nalazi na drugoj poziciji BHTelecom Premijer lige, ssa 3 boda manje od Zrinjskog.