Kakanjka Azra Goga strijalac u visokoj pobjedi ŽNK Čelik

Visoka pobjeda nogometašica Čelika u odgođenoj utakmici iz 2.kola prvenstva protiv tuzlanske Slobode.

Domaće su povele u 9.minuti preko Azre Goga,  a vođstvo udvostručile u 28.minuti preko mlade reprezentativke BiH, Lare Ganić, što je i rezultat prvog poluvremena.

Na 3:0 Zeničanke su povećale u 57.minuti iz opravdano dosuđenog jedanaesterca, jer je gostujuća igračica Emina Mešić namjerno igrala rukom u svom šesnaestercu. Strijelac sa 11 metara bila je odlična golmanica Čelika, Sedina Begović-Mujčinović. Novi gol za domaće i vođstvo od 4:0 postigla je, uvijek borbena, Muamera Pezer u 58.minuti. Rezultat od 5:0 zaključila je ponajbolja igračica Čelika, Lara Ganić u 82.minuti utakmice, za zasluženu drugu pobjedu u prvenstvu.

U narednom, 6.kolu nogometašice Čelika su domaćini ekipi ŽN/FK Mostar, 28.10.2017.god.

(Izvor: sportzdk.ba)