Fojnica Open: Kakanjski “Nur” briljirao sa osvojenih devet medalja

U subotu (03.06.2018.) Fojnica je bila domaćin međunarodnog taekwondo turnira na kojem je nastupilo 239 takmičara iz 29 klubova i 3 države.

Kakanjski “Nur” osvojio je ukupno devet medalja i to šest zlatnih medalja, jedna srebrena i dvije bronzane medalje.
Zlatne medalje su osvojili: Anes Ćosić, Anes Kovač, Ismir Kovač, Adna Berbić, Davud Sarač i Emin Veispahić.

Srebrenu medalju je osvojio Ismail Buza, dok su se bronzanim medaljama okitili Amar Jašarspahić i Lamija Frljak.
Najboljim vrticancem turnira proglašen je Davud Sarač, za šta je posebno nagrađen, dok u ukupnom plasmanu mlađi kadeti su zauzeli prvo mjesto.

Na turniru su sudili Sumeja Fejzić i Adnan Haračić, dok je ekipu predvodila trenerica Sedina Delibašić Berbić.