Fight Academy Rudar sa armijom takmičara u Zenici: Osvojeno 35 medalja i tri pehara

U subotu u Zeničkoj Areni održano je Taekwondo prvenstvo Federacije Bosne i Hercegovine i Kup Akademije Jale.

Takmičenja su okupila 570 takmičara iz 34 kluba. Fight Academy Rudar je nastupio sa 40 takmičara i osvojio 35 medalja i tri pehara.

- Marketing -

Zlatne medalje osvojili su: Davud Delibašić, Eldar Kubat, Muhamed Kovač, Davud Mušija, Sandro Plavšić, Nejla Imamović, Ismail Čatić, Faris Beganović, Nadya Halilović, Anes Čosić, Asja Hudanović, Zerina Grahić.

Srebrne medalje osvojili su: Bilal Čatić, Adin Grahić, Lana Vučić, Ismail Čatić, Ema Ganibegović, Majra Husanović, Rijad Sačić, Edin Kadrić, Inesa Ganić, Muhamed Čaluk.

Bronzane medalje osvojili su: Azur Agičić, Ahmed Kadrić, Bilal Delić, Amar Kozlo, Lana Vučić, Benjamin Husagić, Ema Kadrić, Alem Tursum, Husein Gorak, Ahmed Kovač, Šejma Kovač, Majda Mehanović, Irfan Muminović.

• Čestitamo svim našim takmičarima na učešću, čestitamo i zahvaljujemo se roditeljima koji su velika podrška našoj ekipi, koju su vodili Adnan Kozlo i Amina Grahić, saopćeno je iz kluba.