U prijateljskoj utakmici Sloboda pobijedila Čelika (FOTO)

U subotu 28.03. se u prijateljskoj utakmici na Bilinom Polju sastale ekipe NK Čelika i FK Slobode.

Već na početku utakmice za Čelik stvaraju dvije šanse Popović i Kojić, ali bez uspjeha za Zeničane.Nakon 20 minuta igre, Ahmetović dolazi do najbolje prilike u privih 45 minuta, ali lopta završava pored gola Čelika.

Prvo poluvrijeme je završeno bez golova.

U drugom poluvremenu Tuzlaci dolaze do prilike iz slobodnog udarca od strane Zebe, ali lopta udara u živi zid te završava u korneru.

U 49. minuti Čelik  dolazi do greške na sredini terena te Ahmetović izlazi sam na Adilovića, ali lopta odlazi preko gola.

U 67. Minuti Tuzlaci dolaze do prilike iz kornera, ali Adilović brani 100%-tnu priliku za pogodak. Do 80. minute, utakmica se odvijala bez posebnih prilika.

U 80. minuti Sloboda dolazi do pogotka preko Mehidića koji je na najbolji mogući način iskoristio gužvu pred golom Čelika za konačnih 1:0.

TEKS: Sportzdk.ba