Zaslužujete ekskluzivan i kvalitetan sadržaj.

Bayern i PSG ušli u četvrtfinale Lige prvaka

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bayern i PSG prvi su četvrtfinalisti ovogodišnjeg izdanja Lige prvaka.

Bayern je prolazak izborio pobjedom protiv Lazija 3:0, dok je PSG pobijedio 2:1 u gostima kod Real Sociedada. Bayern je šrošao ukupnim rezultatom 3:1, a PSG je u dvije utakmice bio bolji od Sociedada ukupnim rezultatom 4:1.

Bayern je ušao u utakmicu sa zaostatkom od jednog gola iz prve utakmice. U Münchenu smo gledali očekivan scenarij – Lazio se većinom branio, dok je Bayern napadao. Prvi gol zabio je Harry Kane u 38. minuti.

Guerreiro je loše pucao nakon povratne lopte, no Kane se bacio i glavom pogodio za vodstvo Bayerna 1:0. Sve bi bilo drugačije da je minutu ranije iz čiste prilike zabio Ciro Immobile. No italijanski napadač je nečuvan s pet metara glavom pucao pored gola.

Do kraja prvog dijela Bayern je prešao u vodstvo u ukupnom rezultatu. Za 2:0 pogodio je Thomas Müller u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Eric Dier je nakon kornera pucao iz voleja, a Müller skočio i glavom promijenio smjer lopte. Golman Lazija Ivan Provedel nije mogao ništa.

Harry Kane zabio je svoj drugi, a Bayernov treći pogodak u 66. minuti. Sane je odlično pucao s desne strane, obranio je Provedel, no lopta se odbila do samog Kanea, koji s lakoćom gura loptu u mrežu.