11.8 C
Kakanj
Petak, 7 Maja, 2021

Taekwondo: Na turniru “Bosna Open 2017” klub Centar osvojio sedam medalja

Protekle subote održan je međunarodni taekwondo  turnir “Bosna Open 2017” u Visokom.
Na turniru je nastupilo preko 400 takmičara u svim disciplinama, među njima je i deset takmičara taekwondo kluba “Centar” Kakanj.

Centar je osvojio ukupno sedam medalja od kojih su četiri zlatne, dvije srebrene i jedna bronzana medalja.

Takmičari koji su osvojili zlatne medalje su:  Ines Plavšić, Ahmed Škulj, Adna Bjelopoljak i Anes Čosić.

Srebrene medalje osvojili su Emin Hadžić i Lamija Paučinac, dok je bronzanu medalju osvojio Mario Bojić.

Bez medalje, tijesnim rezultatima ostali su Naidin Kubura, Danin Hadžić i Ismail Buza.

Na turniru u ulozi sudije, također članica taekwondo kluba Centar, nastupila je Emina Jašarević.

“Čestitamo svim takmičarima na dobrim borbama i postignutom uspjehu i hvala roditeljima koji su, kao i uvijek, bodrili takmičare i klub”, rekao je trener kluba Dejan Krličević.

Naredno takmičenje je Prvenstvo Federacije u Zenici koje će biti održano 8. aprila tekuće godine.