Šestogodišnja Kakanjka Manar Čehajić zablistala zlatnom medaljom u Vogošći

Članice Kluba ritmičke gimnastike “Pirueta” koje treniraju u Domu Kulture u Kaknju, pod vodstvom trenerice Hadžimehanović Amine, su protekla dva vikenda učestvovale na Međunarodnim turnirma te osvojile zapažene rezultate.

Članica Kluba ritmičke gimnastike “Pirueta” iz Kaknja, Manar Čehajić (2013) je uzela učešće na 9. Međunarodnom turniru u ritmičkoj gimnastici “Ševala Mujić” koji se održao u Vogošći u subotu (21.09.2019.). Manar je zauzela 1. mjesto osvojivši zlatnu medalju.

Ovo je u nizu još jedna medalja koju je osvojila ova talentovana gimnastičarka.

Klub ritmičko- sportske gimnastike “Sloboda” proteklog vikenda je u velikoj dvorani tuzlanskog Mejdana po osmi put organizovao Međunarodni turnir „Salines Cup“.

Ovo veliko takmičenje u ritmičkoj gimnastici se ove godine održavalo i u povodu 100 RSD Sloboda.

Turnir je ove godine okupio veliki broj takmičarki širom Evrope, a predstavilo se oko 220 gimnastičarki u svim starosnim uzrastima.

Takmičarka iz Kaknja, Dea Hodžić (2008) zauzela je 3. mjesto i bronzanu medalju.

Čestitke trenerici i takmičarkama kluba!