Rukometaši Kaknja remizirali protiv RK “Bihać”

U današnjoj utakmici rukometaši RK “Kakanj” su remizirali protiv izuzetno kvalitetne ekipe RK “Bihać” iz Bihaća.

Gosti su od samog početka krenuli sa agresivnom igrom prema naprijed i tokom prvog poluvremena imali pod kontrolom utakmicu.

Prvo poluvrijeme je završeno 13:17 u korist gostiju iz Bihaća.

Do polovine drugog poluvremena gosti su održavali prednost stečenu u prvom poluvremenu. Rukometaši Kaknja su ubacili u veću brzinu i izjednačili prednost gostiju, da bi kasnije i poveli, međutim u posljednoj minuti susreta gosti su izjednačili rezultat 33:33 što je bio i konačan reuzultat ove utakmice.