Rudar bolji od Novog Travnika

Dana  02.04.2016.godine na stadionu Pod Vardom, Rudar je ugostio ekipu Novog Travnika.

Nakon početnog ispitivanja snaga prvi je zaprijetio Rudar ali promjene rezultata nije bilo. U 34.minuti utakmice Đuđo je sjajno prošao po lijevog strani te uposlio Kulovića koji pogađa za vodstvo Rudara od 1:0. Rudar je nastavio sa napadima te se nakon kornera Gafurovića najbolje snašao Hasić koji je pogodio za 2:0.

Drugo poluvrijeme Rudar je odigrao veoma dobro, gdje su stvorili par prilika, međutim krajnji rezultat je ostao 2:0.

Velika tri boda za ekipu Rudara kao uvertira za jednu veoma dobru utakmicu koju Rudar igra narednog vikenda u Jajcu protiv ekipe Metalleghea, dok Novi Travnik dočekuje Jedinostvo iz Bihaća.

(A.Kemal – Kakanj-X)

<b>NAPOMENA:</b>Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Kakanj-x.com. Portal Kakanj-x.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Kakanj-x.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.