OK Kakanj poražen od Mladosti pred svojom publikom 3:1

Dana 15.04.2016.godine u Sportskoj dvorani u Kaknju odigran je prvi meč finala play offa između OK Kakanj i OK Mladost iz Brčkog.

Kakanjci  su veoma dobro otvorili ovaj meč i sa dobrim pristupom uspjeli su osvojiti prvi set. U drugom setu se ekipa Mladosti konsolidovala, te su izjednačili rezultat na 1:1 u setovima.

Prethodna dva seta Mladost je samo potvrdila činjenicu da se radi o jednoj veoma dobro organizovanoj i jakoj ekipi.

Krajnji rezultat glasio je 1:3 za ekipu Mladosti, ali moramo istaći da je ova utakmica značajno privukla pažnju publike gdje je za razliku od prethodnih utakmica, današnju utakmicu gledalo nešto više od dvijestotine gledalaca.

(A.Kemal – Kakanj-X)

<b>NAPOMENA:</b>Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Kakanj-x.com. Portal Kakanj-x.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Kakanj-x.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.