Nur sa pet takmičara osvojio šest priznanja u Sarajevu

U subotu 14.12.2019.godine,u Sarajevu je održan međunarodni turnir Sarajevo Open 2019,na kojem je učestvovalo preko 670 takmičara iz sedam država iz 45 klubova.

Takođe na ovom turniru je nastupio i kakanjski taekwondo klub „Nur“ sa svojih pet takmičara,koji su osvojili isti broj medalja, i to četiri zlatne i jednu bronzanu medalju.

Zlatnim medaljama su se okitili: Ismir Kovač, Adna Berbić, Harun Karzić, Merima Škulj, dok je bronzanu medalju osvojio Bakir Neimarlija.

Na kraju turnira u ukupnom poretku mlađi kadeti i kadetkinje taekwondo kluba „Nur“ osvojili su treće mjesto .

Na turniru sudili su članovi kluba: Adnan Haračić i Sumeja Neimarlija, ekipu su predvodili treneri Haris Mušija i Sedina Berbić.

U narednom periodu Nur očekuju mnoge aktivnosti, prvo na spisku je polaganje viših učeničkih pojaseva.