Mladost u dobroj utakmici savladala Bosna Semu 6:3

Nakon izuzetno jake utakmice na Grbavici protiv Željezničara, Mladost je na svom terenu u okviru četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine dočekala Bosna Semu.

Tokom cijele utakmice Mladost je imala više od igre i stvarala šanse, tako da se u prvom poluvremenu otišlo na odmor sa 2:0.

Drugo poluvrijeme Mladost je nastavila u istom ritmu, te su poveli  sa visokih 5:0. Bosna Sema je nakon toga krenula agresivnije te su brzo stigli do 5:2, ali je Šišić ubrzo pogodio za 6:2. Konačan rezultat postavljen je u 90. minuti, kada su igrači Bosna Seme pogodili za 6:3.

FK Mladost: Lalić, Galić, Laštro, Husić, Sušić, Aganspahić, Rizvanović, Maksimović, Brkić, Ramović, Isaković.

Bosna Sema: Hodžić, Sinanović, Muharemović, Đedović, Varatanović, Mujić, Alihodžić, ćatić, Mujić, Murga, Dudo.