Mladost sigruna protiv Olimpika 3:0

U okvriu 17.kola BHTelecom Premijer lige Bosne i Hercegovine Mladost je na svom terenu dočekala Olimpik.

Po dosta teškom terenu, Mladost je od samog starta utakmice imala terensku nadmoć koju je krunuisala u 33. minuti preko Maksimović, što je bio  i konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme Mladost je nastavila sa dobrom igrom te je Husić na asistenciju Šišića povisio rezultat na 2:0 u 68. minuti. Za konačnih 3:0 pobrinuo se Laštro, koji je pogodio u 78. minuti.

FK Mladost: Hadžić, Gačan, Lašto, Husić, Šišić Aladin, Šišić Aldin, Kuzmanović, Rizvanović, Maksimović, Brkić, Isaković.

FK Olimpik: Dujković, Holi, Handžić, Osmanović, Pehar, Isić, Lelić, Mašić, Zulčić, Vrdoljak, Drljević.

<b>NAPOMENA:</b>Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Kakanj-x.com. Portal Kakanj-x.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Kakanj-x.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.