Mladost pregazila Slaviju sa 6:1 u Kupu Bosne i Hercegovine

U okviru 1/8 finala Kupa Bosne i Hercegovine, Mladost je na svom terenu dočekala ekipu Slavije, te ubjedljivo slavila sa 6:1.

Prvu priliku na utakmici imali su gosti u 5. minuti, gdje je Slavija povela sa 0:1. Poslije vodstva Slavije, ekipa Mladosti je prebacila u brzinu više, te su za nešto više od 10 minuta postigli 3 pogotka, dva Kuzmanović, jedan Ramović. Do kraja prvog poluvremena Mladost je postigla još dva pogotka, preko Šišića i Ramovića, što je bilo 5:1 u prvom poluvremenu.

Drugo poluvrijeme je bilo dosta siromašnije golovima, da bi tačku na ovu utakmicu postavio Maksimović pogotkom u samom finišu utakmice, za konačnih 6:1.