Mladost povela u Sanskom Mostu, pa izgubila rezultatom 3:1

Podgrmeč je u Sanskom Mostu ostvario jako važnu pobjedu protiv Mladosti (3:1).

Mladost iz Doboja kod Kakanj bori se za plasman u viši rang, pa je s velikim ambicijama gostovao u Sanskom Mostu.

Ipak, iako su gosti vodili na poluvremenu, Podgrmeč je na kraju slavio jako važnu pobjedu u borbi za ostanak u ligi.

Mladost je povela golom Aldina Šišića u 17. minuti, da bi Šerif Hasić zbog dva žuta kartona morao prije kraja prvog dijela napustiti teren. Hasić je prvo u 38. minuti dobio javnu opomenu, a potom i drugu u finišu prvih 45 minuta.

S igračem više, Podgrmeč u nastavku dolazi do velikog preokreta i to postigavši čak tri gola.

Damir Jakupović na početku drugih 45 minuta pogađa za 1:1. Samo tri-četiri minute kasnije je Ivan Jurić bio strijelac za 2:1.

Sve dileme oko pobjednika riješio je iskusni Borisav Mikić, koji je u 67. minuti loptu smjestio iza leđa nemoćnog Elbisa Šabića.