Mladost porazila Olimpik uz odličan dekor Crvene Legije

U okviru XXV kola BHTelecom Premijer lige Bosne i Hercegovine Mladost je dočekala Olimpik, u izravnom duelu za opstanak u Premijer ligi BiH.

Na samom startu utakmice u drugoj minuti Rizvanović se našao u prilici ali je šutirao pored gola. Nakon pokušaja Rizvanovića Olimpik je imao priliku iz slobodnog udarca u osmoj minuti, ali nije bilo promjene rezultata. U četrnaestoj minuti  poslije ubacivanja Rizvanovića iz auta Isaković se najbolje snašao ispred Bandovića, te glavom smjestio loptu u mrežu. U dvedesetpetoj minuti Hodžić je imao priliku za postizanje pogotka nakon što se Dilaver sjajno izborio za loptu, ali pokušaj Hodžića ide preko gola Olimpika. Igrala se dvadesetdeveta minuta kada je nakon odbrane Bandovića na odbijenu loptu natrčao Šišić, te glavom pogodio za 2:0 što je bio krajnji rezultat današnje utakmice. U drugom poluvremenu nije bilo izglednih prilika, te je Mladost upisala zlata vrijedna tri boda u borbi za opstanak.

Narednu utakmicu Mladost igra protiv Drine iz Zvornika, dok će Olimpik na svom terenu dočekati izuzetno jaku ekipu Slobode.

(A.Kemal  – Kakanj-X)

<b>NAPOMENA:</b>Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Kakanj-x.com. Portal Kakanj-x.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Kakanj-x.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.