Mladost odličnom igrom savladala Slobodu

Nakon velike pauze ekipa Mladosti na svom terenu dočekala Slobodu.

Mladost je odlično počela današnju utakmicu, te preko Kuzmanovića već u 3. minuti došla do prednosti 1:0. Poslije postignutog pogotka Mladost je napadala, ali promjena rezultata u prvom poluvremenu nije bilo.

Drugo poluvrijeme Mladost je nastavila sa dobrom igrom i preko Ramovića u 64. minuti došla do prednosti od 2:0. Devet minuta poslije pogotka Ramovića Sloboda je smanjila rezultat preko Zeca na 2:1.

Pred sami kraj u 89. minuti Maksimović je pogodio iz kaznenog udarca te postavio konačan rezultat današnje izuzetno dobre utakmice 3:1.

Mladost: Velić, Gačan, Laštro, Aganspahić, Kuzmanović, Šišić, Rizvanović, Šećerović, Brkić, Ramović, Isaković.

Sloboda: Hadžić, Škahić, Efendić, Krpić, Ordagić, Lazevski, Mehmedagić, Stjepanović, Hairlahović, Zec, Veselinović.