Lista kandidata za izbore mjesnih zajednica

Objavljujemo liste kandidata za Izbore u mjesnim zajednicama općine Kakanj, koji će se održati 02.07.2017. godine.

Svaki glasač iz mjesne zajednice ima pravo da glasa na bilo kojem biračkom mjestu u svojoj mjesnoj zajednici. Glasač ima pravo da glasa za jednog, više ili sve predložene kandidate koji se nalaze na listi za određenu mjesnu zajednicu.

Lista kandidata

MZ Bičer:  Arnaut Ismet, Begić Faruk, Čišija Adnan, Čišija Mustafa, Delibašić Mukades,  Haračić Šačir, Hasagić Asif, Hasagić Hasan, Hasagić Mirsad, Hasagić Nermin, Hasagić Salih, Hasagić Zahid, Kulović Almir, Ovčina Almir, Ramljak Robert, Šehić Eldin i Šehić Suvad.

MZ Bijele Vode: Čizmić Nedžad, Čizmić Senad, Hardauš Mevludin, Kazazović Mirzet, Kristić Dragan, Šahinbegović Džemal, Šahinbegović Kenan i Trakić Almir.

MZ Bjelavići: Čaluk Altijana, Čaluk Mustafa, Čaluk Sulejman, Husić Mujo, Kovačević Ivo i Obralija Mirheta.

MZ Brežani: Bečirović Halid, Gorak Mugdin, Kasim Ganić, Lopo Haris, Lopo Mirsad, Plasto Bakir i Velispahić Neđad.

MZ Brnjic: Delić Ferid, Delić Ševal, Kusić Semir, Merdić Fuad, Merdić Jasmin i Tukulić Semir.

MZ Brnj: Čajo Adil, Čajo Edin, Čatić Enijaz, Mašić Fehim, Mašić Misadet, Mašić Nedim, Talić Hamdo, Talić Namir i Tursum Edin.

MZ Bilješevo:  Gadžun Emsad, Gadžun Kadir, Gadžun Memsud, Gadžun Muhamed, Gadžun Muzafer, Hasanbegović Avdo, Smriko Salem i Vajzović Salih.

MZ Bukovlje: Alagić Almir, Čobo Emir, Čobo Senad, Demir Almedina i Velić Nermin.

MZ Čatići: Delibašić Elmedin, Delibašić Elnes, Delibašić Kenan, Karahodžić Šukrija, Krivokapa Ferid,  Krivokapa Samir, Murtić Mahir, Murtić Muamer, Palavra Husein, Sarač Kemal i Šljivić Stjepan.

MZ Donji Kakanj: Alajbegović Davud, Alajbegović Elvedin, Alajbegović Raif, Čelebić Mevludin, Čizmić Idriz, Delibašić Bečir, Gađun Edib, Pipo Denis i Šljivo Samir.

MZ Dubovo Brdo:   Ajdinović Amir, Musić Avdo, Musić Refik, Škorić Asim i Škorić Nijaz.

MZ Dumanac: Ajdinović Fakir, Brežak Neđad, Bureković Elvedin, Bureković Husein, Buza Elvis, Marušić Eldin, Puščul Mufid, Smaka Benijaz, Smaka Midhat i Škulj Arnel.

MZ Doboj:   Goga Emina, Hadrović Alma, Hadžić Aida, Hadžić Edin, Imamović Abdulah, Imamović Agan, Jašarspahić Emir, Kadić Amar, Kasapović Zajko, Karaman Ermin, Kulović Ahmed, Kulović Bakir, Musić Derviš, Smolo Džemaludin, Šljivo Merjema i Trako Nedim.

MZ Haljinići: Berbić Mustafa, Berbić Nedžmin, Jozić Mario, Mijačević Marjan i Terzić Ljubomir.

MZ Kakanj I: Bajrić Međid, Čehajić Sabit, Dautbašić Hariz, Delić Lejla, Delić Mufid, Gačić Amel, Hadži Sadeta, Jašarspahić Tarik, Kevilj Amir, Kovačević Nevzet, Kusić Fahrudin, Musić Selvir, Neimarlija Sabahudin, Sarajlić Ezhar, Sarajlić Nijaz, Topalović Fahrudin, Tukić Suad i Zekić Hajrudin.

MZ Kakanj II: Aliefendić Elvir, Bajtarević Mirsad, Beganović Samir, Čehajić Faruk, Čelebić Muamer, Hadžić Jasmina, Haračić Azrudin, Hodžić Armin, Husika Fehim, Husika Samir, Kićo Jasmin, Kubat Dženan, Kubat Fadil, Mijač Drago, Obralija Marina i Šišić Elvir.

MZ Krševac: Čehajić Mensur, Derjahović Kimeta, Hasić Džafer, Polić Fehim, Spahić Ševal i Šahman Safet.

MZ Kraljeva Sutjeska: Aždajić Ladislav, Kolaković Željko, Rodić Perica, Rodić Zoran, Rodić Marko, Stojčić Ilija, Šain Bernard i Šain-Pavlić Žarko.

MZ Mramor: Delibašić Nusret, Husika Faruk, Husika Halid, Husika Husein, Husika Munir, Husika Samir, Šišić Elvedin i Šišić Ibro.

MZ Modrinje: Gadžun Amel, Šahinović Maid, Šahinović Nazif, Šahinović Raif, Šahinović Rašid, Šahinović Vernes i Tuka Samir.

MZ Nažbilj: Kovačević Himzo, Marković Petar, Sarač Đemal, Topalović Arnel i Topalović Ejub.

MZ Pope: Čović Goran, Đokić Edin, Husika Emir, Husika Haris, Karić Elmedin, Kozlo Emir, Kozlo Sakib, Kubura Nermin I Mušija Kenan.

MZ Podgora: Bećak Zihnija, Duranović Merzudin, Ibranović Harum, Kadić Vehid i Selimović Ekrem.

MZ Papratnica: Ćosić Amar, Kahriman Mujo i Tulić Osman.

MZ Povezice:  Buza Adnan, Kordić Ermin, Merdić Asim, Muratović Adnan, Omić Jasminko, Šemić Halim i Škulj Alem.

MZ Poljani: Cvrljo Mustafa, Husić Ibro, Kadrić Aldin, Kadrić Almedin, Kadrić Samir, Marčić Pavle, Ravlija Marinko i Topalović Ćamil.

MZ Ričica: Karzić Osman, Kubura Vehid,Murtić Sedin,   Neimarlija Emir,   Neimarlija Fikret, Rojo Zehrudin i Trako Muris.

MZ Seoce: Begić Ibro, Begić Nail, Begić Suljo, Begić Šefik, Bjelopoljak Admir, Bjelopoljak Jasmin i Komšo Sandra.

MZ Slapnica: Begić Dženan, Goralija Haris, Hadžić Edhem, Hadžić Mukades, Osmanbašić Fahrudin, Softić Đevdet I Stjepić Pero.

MZ Starposle: Kobilica Tenzil, Kokić Nihad i Šahman Mensur.

MZ Tršće: Bliznović Esmir, Bliznović Nihad, Brkić Marinko, Čeliković Mujaga, Čeliković Refik, Čeliković Suad, Delić Abdulkadir, Delić Harun, Demir Adnan, Kubat Fehim, Mrkonjić Nermin, Subašić Mustafa i Velić Ibrahim.

MZ Termoelektrana: Bašić Zihnija, Lević Elvir, Trako Mirza, Tukić Husein i Tukić Nihad.

MZ Varda: Begić Jakub, Ganić Azir, Skeledžija Bahrudin, Škulj Adin, Škulj Samir, Vehabović Zemina.

MZ Vukanovići: Filipović Ivo, Filipović Vedrinko, Jaković Tihomir i Marijanović Vinko.

MZ Veliki Trnovci: Đino Amila, Mušija Medžid, Mušija Vahid i Šljivić Pavo.

MZ Zagrađe: Amidžić Adis, Amidžić Vernes, Begić Adem, Begić Anis, Čizmić Almedin, Hadrović Mirnel, Karzić Amel i Sarač Fuad.

MZ Zgošća: Alagić Eldar, Aliefendić Emir, Helja Atif, Kadrić Semir, Kubat Almir, Sarač Hasan, Veispahić Džemal, Veispahić Ermin, Veispahić Lamija i Veispahić Nedžad.

Možda vam se svidi

avatar