Košarkaši Kaknja “dotukli” Mladost iz Mrkonjić Grada

Večeras je u Sportskoj dvorani u Kaknju odigrana utakmica 9. kola Lige 6, gdje je Kakanj ugostio ekipu Mladosti iz Mrkonjić Grada.

Prva četvrtina je bila dosta izjednačena, te je prvi period igre pripao ekipi Mladosti sa pola koša prednosti  18:19. Druga četvrtina je pripala Kaknju, te se na poluvrijeme otišlo rezultatom 41:35.

Treća četvrtinu Kakanj je krenuo agresivno i sa visokim presingom, te je Kakanj na kraju treće četvrtine imao prednost od 17 poena razlike. U završnom periodu igre Kakanj je povećavao prednost, te je krajnji razultat glasio 90:67 u korist Kaknja.

Posljednju utakmicu u Ligi 6 Kakanj igra u Širokom Brijegu, dok će Mladost dočekati Sparse u Mrkonjić Gradu.

(A.Kemal – Kakanj-X)

<b>NAPOMENA:</b>Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Kakanj-x.com. Portal Kakanj-x.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Kakanj-x.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.