Košarkaši Kaknja deklasirali košarkaše iz Bijeljine (FOTO + VIDEO)

Pred mnogobrojnim navijačima u Sportskoj dvorani u Kaknju ekipa KK “Kakanj” ugostila je KK “Građanski” iz Bjeljine.

Domaći košarkaši poneseni uspjehom iz Mostara krenuli su furiozno u ovaj meč i nakon pet minuta igre imali trinaest poena prednosti. Na kraju prve četvrtine domaći igrači imali prednost od devetnaest poena (26:7).

Drugu četvrtinu domaći igrači su igrali dosta otvoreno, napadački i bez kalkulacija da bi rezultat na poluvremenu glasio 52:20.

U trećoj četvrtini došlo do je do malog opuštanja u igri Kakanjaca, no međutim znalački su održavali prednost stečenu iz prvog poluvremena (69:38).

Čtvrta četvrtina je bila samo potvrda kvalitetnog rada u KK “Kakanj”, jer je trener Josip Pandza dosta rotirao golobrade mladiće. Na kraju Kakanjci su pobijedli ovaj meč rezultatom 86:56 u jednoj zaista fer i koretnoj igri obe ekipe.