Kakanjke Anida Alajbegović i Iman Šehagić bilježe nove uspjehe

Članice kluba ritmičke gimnastike „Pirueta“ iz Kaknja, u pratnji trenerice Amine Hadžimehanović, učestvovale su na XIV. Međunarodnom turniru „Dani Budve 2018“ u organizaciji gimnastičkog kluba „Budva“ i Gimnastičkog saveza Crne Gore.

Na turniru je učestvovalo 120 takmičarki iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

Trenerica, Hadžimehanović Amina, istakla je rezultat Alajbegović Anide koja je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju i iza sebe ostavila sedam takmičarki, te rezultat Šehagić Iman koja je osvojila peto mjesto u vježbi sa obručem i prvo mjesto i zlatnu medalju u grupnoj vježbi koja je osvojila peto zlato u ovoj sezoni.