Kakanj savladao Zrinjski pred punom dvoranom 87:75

Nakon poraza u Sarajevu od ekipe Bosne u okviru Kupa Bosne i Hercegovine, Kakanj je u okviru Lige 10 dočekao Zrinjski.

Prvo poluvrijeme Kakanj je odigrao skoro pa perfektno, te se na odmor otišlo rezultatom 53:31. Drugo poluvrijeme Zrinjski se konsolidovao, te su ublažili rezultatski zaostatak. Krajnji rezultat večerašnje utakmice je 87:75 u korist Kaknja.

Briljantno prvo poluvrijeme, te se utakmica dobila u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme Zrinjski je pogodio neke teške šuteve i nas uveo u nervozu. Mi nismo u formi, vidjelo se u nekim trenutcima da smo počeli razmišljati da bi i ovu utakmicu mogli izugbiti. Fizički smo totalno iscrpljeni, nakon putovanja u Bijeljinu, te povratka kasno ujutro, zatim igranje Kupa u Sarajevu sa malim fondom igrača. Ja bi prihvatio pobjedu i od jedan razlike protiv ovako izuzetno kvalitetnog protivnika“- kazao je Josip Pandža, trener KK Kakanj.