Postani član

Zaslužujete ekskluzivan i kvalitetan sadržaj.

Historijski uspjeh za kakanjski klub: Nur osvojio titulu drugog najboljeg kluba u državi

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U subotu 19.06.2021. Zvornik je bio domaćin državnig prvenstva ta sve uzraste mlađih kadeta, kadeta, juniora i seniora.

Na prvenstvu je nastupilo 500 takmičara iz 44 kluba iz cijele BiH. Taekwondo klub NUR uzeo je učešće na prvenstvu sa19 takmičara i napravio historijski rezultat za kakanjski klub.

Taekwondo klub NUR je osvojio titulu drugog najboljeg kluba u državi osvojivši pehar za 2. mjesto u ukupnom poretku, također mlađe kadetkinje su postale prvakinje BiH te zasluženo osvojile pehar za 1.mjesto.

Borci kakanjskog TKD kluba NUR u pojedinačnim konkurencijama osvojili su 7 zlatnih medalja, 2 srebrene, te 5 bronzanih medalja.