Begović glavna tema nebulozne ankete Mirrora

Stoke City i Manchester United u petak su u okviru 20. kola engleskog Premiershipa podijelili bodove nakon što je njihov meča završen bez pobjednika, a rezultat je nakon 90 minuta igre na Britannia stadionu glasio 1:1.

Stoke je rano stigao u vodstvo, Shawcross je pogodio već u 2. minuti, da bi Falcao izjednačio u 26.

Susret je obilježila i jedna situacija u kojoj je naš reprezentativnih čuvar mreže Asmir Begović pokupio jednu loptu ispred napadača Uniteda Robina van Persieja. U toj situaciji stasiti Trebinja je visoko podigao nogu, kako to obično čije golma kada izlaze pokupiti lopti.

Ipak, Englezi to ne vide baš tako. U anketi koju je nakon ovoga spornog trenutka pokrenuo Mirror, čitaocima internet izdanja ovoga lista ponuđena su četiri odgovora na upit “Šta mislite o reakciji Asmira Begovića prema Robinu van Persieju?”.

Čak 45% ljudi glasalo je za opciju “On je samo ispao idiot”, 32% posjetilaca izabralo je opciju “Želio je pokazati Van Persieju ko je glavni”, dok je 14% osoba odabralo opciju “Samo radi zaštite”.

Devet posto je onih koji smatraju da je potez našeg najboljeg golmana sramotan.

Želite “kontrirati” Englezima i podržati Asmira, to možete učiniti >>> OVDJE <<<.

Izvor:Sportsport.ba